Samsung Galaxy S3

Kde koupit za 5798 Kč?

Fobo.cz prodej to, co umíš!

Samsung Galaxy S3 je špičkový telefon, který Vás určitě nadchne nejen perfektní výbavou, designem, ale i výkonem.

Samsung Galaxy S3 lze pořídit v e-shopech za cenu od
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy S III příslušenství

Samsung Galaxy S III je multimediální stroj, ke kterému si můžete koupit bohatou řadu příslušenství. První, co doporučuji pořídit, je ochranná fólie na displej. Ta zabrání nechtěnému poškrábání a vrypům. Dále se určitě bude hodit pouzdro, které utlumí následky případného pádu telefonu. Držák do auta je zase potřebný při použití mobilu jako navigace.

Aktuální cena Samsungu GALAXY S5 v českých e-shopech: Porovnat ceny >>
Aktuální cena Samsungu Galaxy S3 v českých e-shopech: Porovnat ceny >>

Pouzdro

Pouzdro patří k základní ochraně telefonu spolu s fólií na displej. Vybrat si můžete ze silikonových obalů, které pokryjí zadní kryt a rám telefonu a nebo si můžete koupit pouzdro přez celý telefon. Nejlepší ochrany dosáhnete samozřejmě s pouzdrem pro celé tělo mobilu, to ale na úkor zdržování při vyndavání a zandavání. Osobně mohu doporučit kožené pouzdro.

Ochranná fólie

Ochranná fólie invisibleSHIELD od firmy Zagg patří sice k těm dražším produktům, ale je na ní doživotní záruka a kvalitou nemá konkurenci. Původně byla navržena pro protekci lopatek vrtulníků v armádě USA. Je velice odolná vůči oděru, vrypu a přitom je její povrch ideální pro dotykové ovládání. Nebudete ani vědět, že ji na telefonu máte nainstalovanou. Vyrábí se 2 varianty: ochrana celého těla a ochrana displeje.

Držák do auta

Samsung Galaxy S III se dá velice dobře použít jako plnohodnotná navigace. To je sice hezké, ale bez kvalitního držáku do auta je to celkem k ničemu. V současnosti na trhu moc produktů ještě není, časem se to ale zlepší. V nouzi postačí ale i obyčejná nanopodložka, kterou tu také máme.

HDMI kabel (MHL)

Chcete sledovat film, nebo hrát android hry a obraz vidět na televizi ? K propojení tohoto mobilu slouží tento speciální kabel, který bohužel není součástí originálního balení. Jedná se vlastně o převodník z klasického microUSB (MHL) na HDMI konektor. Je podporováno samozřejmě FullHD rozlišení.

Stylus C Pen

Stylus C-Pen od společnosti Samsung je perfektní pomocník při psaní. Reaguje velice přesně a pracuje se s ním výborně. Je vyroben z příjemného materiálu a hezky se drží v ruce. Hodí se i na brouzdání internetem, při klikání na odkazy se už nespletete. Hrot stylusu je vyroben z měkkého materiálu, proto se nemusíte bát, že poškodí displej.

Klikni ZDE a sdílej tento článek na Facebooku

Diskuze

Co ty na to ? Máš dotaz ? Tak napiš na fórum

Pokud se Vám nezobrazuje diskuze, máte pravděpodobně aktivní blokování reklam AdBlock nebo podobný systém.