Samsung Galaxy S3

Kde koupit za 5798 Kč?

Fobo.cz prodej to, co umíš!

Samsung Galaxy S3 je špičkový telefon, který Vás určitě nadchne nejen perfektní výbavou, designem, ale i výkonem.

Samsung Galaxy S3 lze pořídit v e-shopech za cenu od
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy S3 funkce

Samsung Galaxy S3 dostal mnoho revolučních funkcí, na této stránce naleznete každou z nich i s popisem. Některé funkce konkurence nenabízí a to dělá tohoto krále telefonů jedinečným kouskem na trhu. Největší novinkou je hlasový výstup S Voice a největší překvapení je podpora bezdrátového nabíjení.

Aktuální cena Samsungu GALAXY S5 v českých e-shopech: Porovnat ceny >>
Aktuální cena Samsungu Galaxy S3 v českých e-shopech: Porovnat ceny >>

S Voice

Samsung S Voice S Voice je nový hlasový asistent, který dokáže skoro vše, co mu přikážete. Zvládne nastavit budík, vyhledat informace na internetu, zjistit aktuální předpověď počasí a mnoho dalšího. Samsung jde touto funkcí zcela jistě proti Siri od Apple. Myslíte si, že je S Voice lepší než Siri ? Podělte se v diskuzi níže.

S Beam

Samsung S Beam S Beam je vlastně hezky schovaný název pro podporu NFC. Pokud chcete například poslat obrázek do druhého telefonu, stačí oba přístroje přiblížit zády k sobě a klepnout na display. Přenášet můžete jak hudbu, filmy, obrázky, tak i webové stránky. Pokud je druhé zařízení také Samsung Galaxy S3, je přenos opravdu rychlý.

Smart Stay

Smart Stay Smart Stay je výborné vylepšení. Vadilo Vám někdy to, že se displej Vašeho telefonu zhasl zrovna ve chvíli kdy jste chtěli ještě dočíst pár řádků a podobně ? Funkce Smart Stay je tu od toho a vysloveně Vás sleduje. Přední kamerka monitoruje Vaše oči a díky tomu telefon pozná, že ještě čtete. Už nikdy se nestane to, že se displej zhasne ve chvíli kdy má ještě svítit. Výborné, že ?

Smart alert

Smart alert Smart alert je pěkná funkce, která vás upozorní na zmeškané události (hovor, sms) potom, co se vrátíte k telefonu a začnete s ním pracovat. Samsung Galaxy S3 jednoduše zavibruje a hned proto víte, že Vám někdo volal či napsal.

Aktuální cena Samsungu Galaxy S III v českých e-shopech: Porovnat ceny >>

Direct call

Direct call Stalo už se Vám někdy to, že při psaní SMSky jste se rozhodli dotyčné osobě spíše zavolat ? S funkcí Direct call stačí telefon zvednout k uchu. O nic se nemusíte starat, začne se automaticky vytáčet číslo osoby, které jste psali SMS.

Social tag

Direct call Při prohlížení fotek v galerii se Vám na displeji zobrazí u každé vyfocené osoby její status ze sociální sítě. Software telefonu totiž dokáže na fotce rozpoznat osoby. Tato funkce se jmenuje Social tag a jde samozřejmě vypnout aby nerušila, když nechcete.

AllShare Cast

AllShare Cast Funkce AllShare Cast umožňuje sdílet aktuální dění displeje Vašeho mobilu na televizní obrazovku. Přenos probíhá pomocí WiFi a televize musí tuto funkci podporovat. Využití najdete třeba při prohlížení fotek a nebo hraní her, je přece super zahrát si oblíbenou android hru na obří obrazovce.

Buddy photo share

Buddy photo share Poté, co pořídíte fotku Vašich přátel, telefon fotografii zpracuje a pokusí se rozeznat osoby na fotce. Jakmile na fotografii bude někdo z Vašich přátel, na displeji vyjede nabídka pro sdílení fotky s vyfocenou osobou. Vše je tedy rychlé a Vaši přátelé ocení to, že od Vás mají hned aktuální snímky.

Klikni ZDE a sdílej tento článek na Facebooku

Diskuze

Co ty na to ? Máš dotaz ? Tak napiš na fórum

Pokud se Vám nezobrazuje diskuze, máte pravděpodobně aktivní blokování reklam AdBlock nebo podobný systém.